Виведення коштів з рахунку МостБет в Україні

Кожному гравцеві на ставках доводиться стикатися з необхідністю виведення коштів. Іноді під час цього процесу можуть виникати проблеми і складності. Всі вони будуть розібрані далі. Інформація корисна для недосвідчених гравців, а також для тих, хто, розглядаючи умови виведення коштів, вибирає, на який букмекерській конторі йому грати. Тут буде докладно описаний сам процес, комісії та інші умови.

Mostbet UA

Платіжні системи в МостБет

Найпопулярнішими платіжними системами в Україні, через які зручно вивести кошти з сайту контори, можна назвати:

  • Банківські карти Visa і MasterCard;
  • Віртуальні сервіси платежа- Зв’язковий, ECOPAYZ і NETELLER;
  • Мобільні рахунку;
  • Електронні гаманці QIWI, WebMoney, Skrill і «Яндекс. гроші».

Для користувачів, які пройшли верифікацію, процес переказу коштів, як правило, не складає труднощів.

основні правила поповнення рахунку і переведення грошей на платіжні системи
На скріншоті представлені основні правила поповнення рахунку і переведення грошей на платіжні системи

Виведення коштів

Спосіб безпосередньо виведення буде відрізнятися в залежності від використовуваної платіжною системою.

Для електронного гаманця у вкладці «Вивести з рахунку» слід вибрати логотип використовуваного вами гаманця. Далі буде потрібно ввести необхідні дані і відправити запит. Максимально допустима сума 5 700 гривень. Без вказівки особистого мобільного номера це зробити неможливо.

На телефон зручно вивести тільки невеликі суми. Як правило, для великих виграшів вибирають інші способи перекладу. Але тим не менш, зробити це можна так само у відповідній вкладці на сайті.

При використанні банківської карти, все в тому ж розділі «Вивести з рахунку» потрібно вказати всі дані картки та натиснути кнопку «Замовити виплату». Максимальна сума переказу становить приблизно 209 тисяч гривень. Результати перевірки та спосіб переказу коштів можна подивитися в особистому кабінеті у відповідній вкладці.

«Вивести з рахунку» і види платіжних систем
На скріншоті зображений розділ «Вивести з рахунку» і види платіжних систем

Можливі труднощі

Для того, щоб уникнути можливих неприємностей важливо мати на увазі ряд умов, який висуває MostBet:

  1. Вивести гроші можна тільки на ту платіжну систему, з якої раніше рахунок поповнювався. І в разі електронного гаманця, сам гаманець теж повинен бути завжди однаковим.
  2. Всі матчі, на які здійснені ставки, повинні бути вже закінчені.
  3. Вся персональна інформація повинна бути вказана в профілі.
  4. Процес верифікації був успішно пройдений.

При виконанні всіх вимог ви ніколи не зіткнетеся з труднощами характерними для інших букмекерів. Серед відгуків на букмекерські контори можна зустріти гравців, які стверджують, що їх акаунт був заблокований, через щасливих і великих виграшів. Також іноді трапляється зависання коштів або на боці контори, або платіжної системи. Обробка запиту теж може зайняти тривалий час. Як і повторна ідентифікація особистості, запитувана знову, коли користувач збирається вивести велику суму. У MostBet таких проблем не може бути в принципі.

вкладка з історією запитів на виведення коштів, в яких вказується сума і спосіб стягнення грошей
На даному скріншоті вкладка з історією запитів на виведення коштів, в яких вказується сума і спосіб стягнення грошей

Комісії та терміни

Перерахування грошей на електронні гаманці в середньому не займає більше кількох хвилин. На банківську карту висновок зазвичай здійснюється за годину, але іноді може затягнутися на кілька днів. Це залежить від банку і того, наскільки він завантажений в даний момент. Ніякі комісії при виведенні не стягуються.

вкладка для звернень в службу підтримки, де можна задати всі запитання і попросити про допомогу у вирішенні проблеми
На скріншоті вкладка для звернень в службу підтримки, де можна задати всі запитання і попросити про допомогу у вирішенні проблеми

Мінімальна сума для виведення

Найменший розмір переказу коштів, який можна зробити, становить 38 гривень.

Найкращий спосіб висновки грошей для гравців з України

Найбільш зручним і швидким способом для виведення коштів можна назвати електронні гаманці. Кожен просунутий користувач інтернету має хоча б одним таким гаманцем. Адже для більшої частини грошових операції в мережі вони надають найвигідніші умови. Через них гравець може миттєво і без особливих труднощів перевести гроші з рахунку в MostBet на свій особистий. Це зручно як для громадян України, так і для жителів інших країн, так як гаманці працюють на однакових умовах у всіх державах.

при виборі електронного гаманця Qiwi в розділі «Вивести з рахунку»
На цьому скріншоті вікно, яке спливає при виборі електронного гаманця Qiwi в розділі «Вивести з рахунку». У ньому потрібно ввести потрібну суму і номер телефону, до якого прив’язаний гаманець

Таким чином, найчастіше виведення коштів з виграшу на букмекерській конторі не вимагає особливих зусиль. Найголовніше, на що потрібно звернути увагу, це правила MostBet і список умов, які необхідно дотримати для здійснення переказу.

9 000 UAH на первый депозит!